Our range of products include agarbatti making machine.
₹ 70000 / Piece Get Latest Price
| Production Capacity | 10 kg/hr |
| Machine Speed | 100 strokes/min |
| Usage/Application | For Making Agarbatti |
| Power Required | 4 HP |
| Voltage | 240 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Power Source | Electric |
| Body Material | Mild Steel |
| Corrosion Resistance | Yes |
| Phase | Single Phase |
Minimum order quantity: 10 Piece
Venkata Manideep (CEO)
SSB Enterprises
4th Floor, Mig- 37, Flat No.402, Kphb Colony, Kphb Road No.1, Kukatpally, Kukatpally Municipality
Hyderabad - 500072, Telangana, India